Part Number NB-952B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $57.98


Product Highlights
| Part Number | NB-952B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098119199 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 14, 2012 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 25.50 cm |
| Width | 21.00 cm |
| Height | 9.50 cm |
| Weight | 2.50 kg |