Part Number NB-999B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $56.44


Product Highlights
| Part Number | NB-999B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098302584 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 25, 2013 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 21.50 cm |
| Width | 18.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.53 kg |