Part Number 70-541011 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $66.18


Product Highlights
| Part Number | 70-541011 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098110660 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 22, 2011 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 2.05 kg |