Part Number 70-511036 | Brand: Kugel | 6 items in stock
CA $56.27


Product Highlights
| Part Number | 70-511036 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Rear |
| UPC | 827098093918 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 8, 2006 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.85 kg |