Part Number 70-518515 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $66.61


Product Highlights
| Part Number | 70-518515 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Hub Repair Kit |
| Position | Front |
| UPC | 827098124261 |
| Category | Wheel Hub Repair Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 17.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 3.15 kg |