Part Number GCR-782625 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $95.61


Product Highlights
| Part Number | GCR-782625 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098819457 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 38.50 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 10.32 kg |