Part Number 8-2913 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $28.48


Product Highlights
| Part Number | 8-2913 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098009759 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 26.00 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 3.20 kg |