Part Number 8-680306 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $150.88


Product Highlights
| Part Number | 8-680306 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098303833 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 25, 2010 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.70 cm |
| Width | 35.70 cm |
| Height | 16.60 cm |
| Weight | 24.68 kg |