Part Number 8-56593 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $152.88


Product Highlights
| Part Number | 8-56593 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098009384 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 1, 2003 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.60 cm |
| Width | 32.60 cm |
| Height | 21.50 cm |
| Weight | 23.40 kg |