Part Number 8-982115 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $74.43


Product Highlights
| Part Number | 8-982115 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066264 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 34.80 cm |
| Width | 34.80 cm |
| Height | 6.70 cm |
| Weight | 11.43 kg |