Part Number NB-784B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $70.64


Product Highlights
| Part Number | NB-784B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098033136 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 17, 2005 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 24.10 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 8.30 cm |
| Weight | 1.50 kg |