Part Number NB-783B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $33.24


Product Highlights
| Part Number | NB-783B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098033471 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 11, 2005 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 19.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 1.00 kg |