Part Number 13-H7377 | Brand: Top Quality | Out of Stock
CA $29.86


Product Highlights
| Part Number | 13-H7377 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098022352 |
| Category | Parking Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 22, 2019 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 17.00 cm |
| Width | 7.00 cm |
| Height | 2.00 cm |
| Weight | 0.25 kg |