Part Number 13-H7322 | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $32.62


Product Highlights
| Part Number | 13-H7322 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098071978 |
| Category | Parking Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 4, 2009 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 13.00 cm |
| Width | 6.00 cm |
| Height | 3.00 cm |
| Weight | 0.20 kg |