Part Number NB-984B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $53.10


Product Highlights
| Part Number | NB-984B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098302904 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 12, 2014 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 17.10 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 1.24 kg |