Part Number NB-956B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $50.88


Product Highlights
| Part Number | NB-956B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098133218 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 29, 2014 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 17.10 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 1.30 kg |