Part Number NB-786B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $56.22


Product Highlights
| Part Number | NB-786B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098051536 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 2, 2006 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 25.50 cm |
| Height | 13.00 cm |
| Weight | 3.25 kg |