Part Number NB-576B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $28.08


Product Highlights
| Part Number | NB-576B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098033167 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 27, 2005 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 20.50 cm |
| Width | 17.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 1.36 kg |