Part Number 13-H17362 | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $18.14


Product Highlights
| Part Number | 13-H17362 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098092690 |
| Category | Drum Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 25, 2006 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.00 cm |
| Weight | 0.23 kg |