Part Number SEN-2VSS0054 | Brand: Mpulse | Out of Stock
CA $26.37


Product Highlights
| Part Number | SEN-2VSS0054 |
| Brand | Mpulse |
| Part Type | Vehicle Speed Sensor |
| Position | N/A |
| UPC | 775629696315 |
| Category | Vehicle Speed Sensor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 28, 2022 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 15.20 cm |
| Width | 10.20 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.23 kg |