Part Number SEN-2ABS0666 | Brand: Mpulse | 10 items in stock
CA $69.32


Product Highlights
| Part Number | SEN-2ABS0666 |
| Brand | Mpulse |
| Part Type | ABS Wheel Speed Sensor Wiring Harness |
| Position | Rear Right |
| UPC | 775629056225 |
| Category | ABS Wheel Speed Sensor Wiring Harness |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 28, 2022 |
| Updated | Nov 3, 2025 |
| Length | 20.30 cm |
| Width | 15.20 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.23 kg |