Part Number SEN-2ABS2644 | Brand: Mpulse | 1 items in stock
CA $73.73


Product Highlights
| Part Number | SEN-2ABS2644 |
| Brand | Mpulse |
| Part Type | ABS Wheel Speed Sensor Wiring Harness |
| Position | Rear Left |
| UPC | 775629389231 |
| Category | ABS Wheel Speed Sensor Wiring Harness |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 28, 2022 |
| Updated | Nov 3, 2025 |
| Length | 20.30 cm |
| Width | 15.20 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.09 kg |