Part Number SEN-2BWS0476 | Brand: Mpulse | 10 items in stock
CA $19.24


Product Highlights
| Part Number | SEN-2BWS0476 |
| Brand | Mpulse |
| Part Type | Disc Brake Pad Wear Sensor |
| Position | Front |
| UPC | 775629695752 |
| Category | Disc Brake Pad Wear Sensor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 28, 2022 |
| Updated | Nov 3, 2025 |
| Length | 20.30 cm |
| Width | 15.20 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.14 kg |