Part Number 70-512361 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $63.98


Product Highlights
| Part Number | 70-512361 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098885681 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 25, 2021 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 2.25 kg |