Part Number 70-512355 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $84.64


Product Highlights
| Part Number | 70-512355 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 055461478394 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 18, 2024 |
| Updated | Feb 9, 2026 |
| Length | 13.50 cm |
| Width | 12.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.40 kg |