Part Number 70-512294 | Brand: Kugel | 6 items in stock
CA $96.64


Product Highlights
| Part Number | 70-512294 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Rear Left |
| UPC | 827098102207 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 6, 2007 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.50 cm |
| Height | 12.00 cm |
| Weight | 2.95 kg |