Part Number 70-512262 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $60.88


Product Highlights
| Part Number | 70-512262 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Rear Left |
| UPC | 827098121932 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 8, 2012 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 11.00 cm |
| Weight | 2.20 kg |