Part Number 70-KH8802 | Brand: Kugel | 7 items in stock
CA $48.98


Product Highlights
| Part Number | 70-KH8802 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Hub Repair Kit |
| Position | Front |
| UPC | 055461478424 |
| Category | Wheel Hub Repair Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 18, 2024 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 14.50 cm |
| Width | 14.50 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 1.64 kg |