Part Number 70-518519 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $88.18


Product Highlights
| Part Number | 70-518519 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Hub Repair Kit |
| Position | Front |
| UPC | 827098020600 |
| Category | Wheel Hub Repair Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 29, 2019 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 2.65 kg |