Part Number 70-512305 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $66.80


Product Highlights
| Part Number | 70-512305 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098089690 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 14, 2011 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 16.50 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 11.00 cm |
| Weight | 1.35 kg |