Part Number 70-516016 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $68.62


Product Highlights
| Part Number | 70-516016 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098030715 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 29, 2019 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 13.00 cm |
| Width | 14.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.45 kg |