Part Number 70-510072 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $29.45


Product Highlights
| Part Number | 70-510072 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098031118 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 5, 2005 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 11.00 cm |
| Width | 11.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 0.90 kg |