Part Number 14-WC370153 | Brand: Kingstar | 10 items in stock
CA $23.06


Product Highlights
| Part Number | 14-WC370153 |
| Brand | Kingstar |
| Part Type | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Position | Rear Left |
| UPC | 827098317274 |
| Category | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 13, 2015 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 8.50 cm |
| Width | 7.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 0.55 kg |