Part Number 14-WC370183 | Brand: Kingstar | 10 items in stock
CA $24.48


Product Highlights
| Part Number | 14-WC370183 |
| Brand | Kingstar |
| Part Type | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Position | Rear |
| UPC | 775629931713 |
| Category | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 22, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 7.00 cm |
| Width | 5.00 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 1.28 kg |