Part Number GCR-9775 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $42.02


Product Highlights
| Part Number | GCR-9775 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098506876 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 29.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 4.18 kg |