Part Number GCR-982611 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $62.77


Product Highlights
| Part Number | GCR-982611 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098820118 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 30.60 cm |
| Width | 32.10 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 7.32 kg |