Part Number GCR-680178 | Brand: Genius | 1 items in stock
CA $156.24


Product Highlights
| Part Number | GCR-680178 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098506685 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 13.50 cm |
| Weight | 17.32 kg |