Part Number DS1-781830 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $171.05


Product Highlights
| Part Number | DS1-781830 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098029535 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 41.00 cm |
| Width | 43.00 cm |
| Height | 13.50 cm |
| Weight | 20.27 kg |