Part Number 8-9934 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $28.61


Product Highlights
| Part Number | 8-9934 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098005485 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 23.60 cm |
| Width | 23.60 cm |
| Height | 8.70 cm |
| Weight | 4.60 kg |