Part Number 8-9775 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $32.22


Product Highlights
| Part Number | 8-9775 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098047041 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2006 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 26.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 4.05 kg |