Part Number 12-H620908 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $35.10


Product Highlights
| Part Number | 12-H620908 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Hydraulic Hose |
| Position | Front Left |
| UPC | 055461675274 |
| Category | Brake Hydraulic Hose |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 24, 2024 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 5.00 cm |
| Height | 20.00 cm |
| Weight | 0.16 kg |