Part Number 8-76808 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $103.39


Product Highlights
| Part Number | 8-76808 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098009360 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 5, 2002 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.40 cm |
| Width | 33.40 cm |
| Height | 12.30 cm |
| Weight | 16.50 kg |