Part Number 8-66597 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $59.58


Product Highlights
| Part Number | 8-66597 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098008509 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 29, 2003 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.40 cm |
| Width | 29.40 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 9.70 kg |