Part Number 8-56579 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $71.49


Product Highlights
| Part Number | 8-56579 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098008882 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2001 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.30 cm |
| Width | 30.30 cm |
| Height | 12.20 cm |
| Weight | 12.40 kg |