Part Number 12-H622444 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $15.12


Product Highlights
| Part Number | 12-H622444 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Hydraulic Hose |
| Position | Front |
| UPC | 055461675946 |
| Category | Brake Hydraulic Hose |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 24, 2024 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 2.00 cm |
| Height | 1.90 cm |
| Weight | 0.10 kg |